Центр ІКТ

Центр ІКТ на «Планеті Щастя» був створений в рамках обласного експерименту «Використання Інтернет і медіа технологій в навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на розвиток інноваційної особистості».

model ikt

На «Планеті Щастя» працюють 4 лекційні зали які оснащені інтерактивними комплексами SMART, з технічною підтримкою інженерами ІКТ.

Всього на «Планеті Щастя» 15 навчальних кабінетів кабінетів оснащених інтерактивними комплексами.

Лекційні кабінети закріплені за предметними кафедрами школи. Керівники предметних кафедр співпрацюють з інженерами ІКТ.

DSC_0457-1

 

18 грудня 2017 року на «Планеті Щастя» відбулося урочисте відкриття ІТ Майстерні (каб307). Дякуємо Дитятковській Євгенії Михайлівні за подаровані в новий кабінет 18 системних блоків, мультимедійний проектор, інтерактивну дошку та МФУ.

virt lab


 

 

 

У 2014 році на «Планеті Щастя» з’явилася Віртуальна лабораторія (каб. 312), в якій проводяться наукові, практичні та лабораторні роботи з фізики, хімії, біології. Цей кабінет оснащений інтерактивним комплексом SMART і 33 робочими місцями (+ 1 комп’ютер-сервер інженера ІКТ). Кожен учень виконує свою лабораторну роботу в форматі Flash.

konferenc

З 2011 року на «Планеті Щастя» відкритий для учнів Конференц-зал (каб. 113), в якій проводяться захист курсових робіт з використанням ІКТ. Кабінет оснащений інтерактивним комплексом (IP-Board) і 11 мережевими моніторами.

 

 

 

Віртуальный методичний кабінетБез имени-1

Мультимедійний кабінет фізики та хімії

2016-04-19 14-03-15centr

Центр Громадянськогоо виховання

DSC_0570 franc

Мультимедій кабінет англійської та французької мови

Всі класи оснащені мультимедійними системами