3А, 3Б, 3В, 3І

24.11.2017 3А

Свято осені
Закінчується осінь 2017 року. з цьомго приводу ми влаштували свято прощання з нею. Проводжали нашу осінь із вшануванням та вдячністю. Адже її багатими, щедрими дарами ми ласуватимемо всю зиму в очікуванні тепла. На святі ми розширили свої знання про особливості природи восені та народні прикмети. Ми розгадували кросворди, розказували вірші про любов до рідного краю, красу і гармонію навколишнього світу.

Вітаємо родину Мизнікових!!!
В нашому класі стало більше ще на одну багатодітну сім’ю. У нашого однокласника Єлісея Мизнікова народився братик! Ми вітаємо родину Мизнікових з важливою подією, а мамі вже трьох синів – Яні в якості привітань кожен з нас нарисував листівку, де ми висловили свої привітання та побажання. Адже ми – одна велика родина!

24.11.2017 3І

Конкурс «Казкова зима у мiстi» показав, шо у нашому класi дуже талановитi дiти! Вони малюють як справжнi художники! Роботи, якi власноруч виконали дiти ,дивують — на них намальована справжня зима у нашому мiстi.

23.11.2017 3А

День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

геноцид2Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. В цьому році він припадає на 25 листопада, тобто на завтрашню суботу.  Наша вчителька розповіла нам, що в період  1932-1933 рр. дуже багато людей втратили свої життя внаслідок геноциду, спрямованого на знищення українського населення. Ми дізнались, що завтра, о 16:00 відбудеться  загальнонаціональна хвилин мовчання, в якій ми теж маємо намір прийняти участь. Після чого приєднаємось до щорічної української акції   «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам’ятників жертвам. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.

20.11.2017 3І

CAE61C27-5C9D-44E3-9BC2-4E1C1B12C64C20 листопада всесвiтнiй День дитини. З цього приводу у 3-I пройшов майстер-клас, який провела Олена Комарова -мама ученицi класу Маши Бублiк. Олена разом з дiтьми створили особливу ялинку — ялинку з дитячих долоньок. Кожний учень класу приклав долоньку к паперу, зробив оттиск та поставив iм’я. Також дiти створили янголiв та гiрлянду.

 

17.11.2017 3І

7079A2D5-6EF7-40CE-A25C-8C3F5266F791Кожний четвер представники школи та класiв проводять обхiд усiх кабiнетiв з метою контролю над санiтарним станом класiв, формою одягу учнiв. Цей тиждень разом з лiкарем школи контроль здiйснювали батьки учнiв Iнтелект класiв. Наш класс представляли Скляренко Тетяна та Костанова Валерiя. Ця подорож по школi допомогла батькам самим оцiнити стан школи, подивитись на новi кабiнети. Особливо вразили кабiнети хiмii, iнформатики та затишний куточок бiля спортивного залу. Особливо великих зауважень до санiтарного стану класiв не було.

 

16.11.2017 3І

E05C5324-B228-4A9B-B9A8-54A14F1C7104Сьогоднi був незвичайний урок малювання та працi у З-I класi. Його провiв новий вчитель — учень класу Тимур Шило. Дiти сперечались та не змогли визначитись шо же робити. Тому було прийнято рiшення подiлитись на двi частини: одна частина класу робила малюнки на вiльну тему, а iнша за допомогою пiдказок Тимура ножицями вирiзали кришталевi снiжинки. Ось так Тимур подiлився знаннями та вмiннями з однокласниками.

 

15.11.2017 3Б

viber imageУра!Ми знову мандрували нашим прекрасним містом.Дізналися багато цікавого про Потьомкінський, палац,який знаходиться у чудовому парку ім.Т.Г.Шевченка.Чекали ми і «Майстерню Карамелі».Тепер ми знаємо про нову професію кармельє.В майстерні нас пригощали смачними карамельками.Радісні ми повернулись до нашої «Планети Щастя»

 

14.11.2017 3І

Класна годинаКласна година — це не тільки урок для того, щоб розбирати поведінку учнів за тиждень. Але і можливість провести всім класом урок весело і з користю. На цьому тижні на класній годині учні 3-І класу грали в ручний футбол, малювали свій настрій і грали в старовинну гру баньки.

 

 

10.11.2017 3Б

В п’ятницю,10 листопада,ми відвідали виставку української народної іграшки. На уроках укр.мови і читання ми читали про народні іграшки, а тепер ще і побачили. Особливо нам сподобались ляльки мотанки, та іграшки із соломи.

 

10.11.2017 3В

Сьогодні, 10.11.17 у нашому класі був незвичайний та цікавий четвер! Усім класом ми вирушили у мандрівку. Дощ а ні скільки не злякав нас, адже веселій та дружній компанії ніщо не завадить дістатися цілі! Ми прямували у методичний центр на колоритну виставку українських ляльок та виробів. Дякуємо за можливість ще раз поринути в український колорит!

 

9.11.2017 3І

IMG_1637День української письменності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця —основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
На честь цього свята учні 3-І класу одягли вишиванки, підготували плакати, малюнки. А також у них пройшов незвичайний урок української мови. Дякуємо нашому вчителю з української мови та літератури Близнюк Олені Анатоліївні за те, що її уроки завжди надзвичайно цікаві, пізнавальні і сприяють розвитку любові до української мови.

 

9.11.2017 3В

viber image22.10.17 р. учень 3-В класу Єгор Видай приймав участь у конкурсі The Challenge — UKRAINIAN DANCE CHAMPIONSHIP, який проходив у Києві. Команда Єгора посіла почесне 3 місце й отримала кубок переможця та грошовий сертифікат. Щиро вітаємо та дуже пишаємось нашим однокласником!

 

8.11.2017 3В

У жовтні  у нашому класі святкували день іменинника. Всіх іменинників цього місяця (Максима, Наталі, Арсенія, Софію та Сергія) привітали з днем народження. Це було справжнє свято для всіх! Нехай же ще один рік життя приносить більше радості, добрих оцінок, вірних друзів та щасливих і сонячних дінв, які назавжди залишаться у серці. Щира вдячність усім батькам, яки допомогли організувати це чудове свято!

 

 

8.11. 2017 3І

1608Після канікул настав час навчання. Однак є такі уроки, які дозволяють творити, фантазувати. Саме таким є урок малювання. Сьогоднішня тема «Краса осені». Учні 3-І класу на своїх малюнках передали своє бачення цього періоду року. Малюнки рясніли буйством фарб, польотом фантазії та уяви.

 

6.11. 2017 3І

IMG_1616Канікули — це чудовий час і привід для того, щоб зустрітися зі шкільними друзями і весело провести час разом. Тим більше коли є чудовий привід — День народження друга! Хлопчики та дівчата 3-І класу відмінно повеселилися в Американської ігротеці і привітали свого друга Данила з 9-річчям.

 

 

27.10.2017 3Б

В жовтні ,наш клас був на екскурсії,на хліб заводі. Ми побачили,як випікають хліб,печиво.  Дуже смачними були тістечка, які ми наповнювали кремом. Це було так захоплююче! Дякуємо всім батькам за участь. Особлива подяка Собко Євгенію Володимировичу.

 

27.10.2017 3В

27 жовтня ми нашим дружним класом святкували страшний і жахливий Halloween. Неймовірна атмосфера «веселого жаху» захлеснула усіх, хто знаходився у нашому кабінеті — такому ж веселому і жахливому — з павучками, гарбузовими ліхтарями, летючими мишками та розташованим скрізь павутинням. А повітряні кульки викликали хвилю захвату у дітей! Хлопчики та дівчатка влаштували виставку найжахливіших малюнків, на яких відображали елементи свята та тематичні композиції. А потім діти разом з вчителем розіграли цілу виставу! Ну а наприкінці свята були танці, у яких із задоволенням брали участь усі присутні.

27.10.2017 3Б

viber imageМаша Собко , учениця 3-Б класу, приймала участь у конкурсі — the challenge -UKRAINIAN DANCE CHAMPIONSHIP , який проходив у Києві.  Додому повернулася з перемогою. Вітаємо!

 

 

 

27.10.2017 3А

В Україну традиції Хелловіну прийшли зовсім недавно, але за короткий час  стали доволі популярним, особливо серед  дітей. Тому сьогодні ми влаштували веселий карнавал з костюмованими іграми та конкурсами. Було СТРАШНО весело від СТРАШНИХ перевтілень, а по кінцю нашого карнавального параду ми отримали традиційні цукерки й солодощі, якими за традицією цього свята пригощають всіх дітей.  Крім того, зважаючи на те, що Хеловін передує ще одній приємній події – закінченню першої чверті, заряду енергії та позивних емоцій вистачить нам на всі осінні канікули, що починаються з наступного тижня.

 

25.10 2017 3Б

viber imageВітаємо нашу однокласницю Кузнецову Кароліну. 1 місце у відкритому чемпіонаті ДСТШ «Фенікс» з художньої гімнастики.Так тримати!

 

 

 

24.10.2017 3В

15.10.2017  учні 3-В КЛАСУ разом з класним керівником та батьками відвідали острів Хортицю — батьківщину українського козацтва.
Протягом дня діти побували в історико-культурному комплексі «Запорізька Січ», познайомилися з експозиційними об’єктами «Будинок кошового отамана», «Військова канцелярія», «Курінь», де проживали козаки, побували в діючому храмі «Покрова Пресвятої Богородиці», ознайомилися з музеєм зброї. Найбільше вразило дітей виступ «Конного театру»: вони на власні очі побачили акробатичні трюки на лошадях, козацькі ігри та розваги, роботу кнутом, старовинний ритуал посвяти в козаки та ще багато цікавого.
Також, в цей день, дівчата привітали хлопців з Днем захисника України та подарували подарунки.
Із задоволенням всі повернулися додому.
В серцях дітей навіки викарбується спомин про славетний о. Хортиця — колиску козацькой слави нашого краю!!!

НАШ 3-В на ХОРТИЦЕ 15.10.2017

23.10.2017 3І

IMG_1463Сьогодні у 3-І була незвичайна класна година. Учень класу Чиркін Владислав підгодовував доклад на тему «Вода – основа життя». Владислав розповів дітям наскільки важливу роль відіграє вода у житті людини. Без неї людина не зможе навіть моргати та говорити. Усі процеси в організмі людини проходять за допомогою води. Так, кров на 83% складається з води, костна тканина на 22%, мишечна тканина на 75%. Владислав зауважив, що людини потрібна саме чиста вода, а не її замінники у вигляді ароматизованих напоїв. Тому треба пити очищену воду. Далі була розповідь про способи очистки води у домашніх умовах та на виробництві. Свою розповідь Владислав підкріпив слайдами у вигляді презентації. У кінці свого докладу учень загострив увагу на проблемах сучасності, а саме на фізичному та хімічному забрудненні води. І призвав учнів класу берегти природу та дбайливо до неї ставитися.
Присутня на класному часі мама одного з учнів доповнила розповідь Владислава та розповіла ще деякі цікаві факти про воду. Ось така вийшла цікава та пізнавальна класна година на цьому тижні!

 

13.10.2017 3А

IMG_20171013_125713_HDRДень захисника України.
14 жовтня, на Покрову, за історичною традицією вшанувановується українське козацтво та відзначається День захисника України. Ми, звичайно ж, не залишились осторонь. Адже наші хлопці — справжні козачки, наш захист та опора! Щиро вітаємо зі святом! А на згадку про привітання від дівчат — іменна чашка та солодощі.

 

 

13.10.2017 3І

IMG_E1341Дорогі хлопчики, поздоровляємо вас з Днем захисника!

Бажаємо, вчиться кращому, і досягати більшого. Хай ваші сили зростають не по роках, а навики і уміння приголомшують своєю майстерністю. Стаєте сильними, сміливими, спритними, меткими і відданими. Будьте справжніми чоловіками!

Дівчата 3-І

 

11.10.2017 3І

БезымянныйУ нашій школі є прекрасна костюмерна, в якій є безліч костюмів. Щоразу перед святами всім дітям під їх ролі підбираються вбрання. Дуже приємно, що і наш клас може внести свій вклад і поповнити колекцію найкрасивіших суконь для справжніх принцес нашої Планети. Висловлюємо слова подяки сім’ї учня 3-І класу Андрія Гузя, які передали в дар школі три чудових костюма.

 

11.10.2017 3А

день дівчаток11 жовтня — міжнародний День дівчаток!

Сьогодні  ми, разом зі світовою спільнотою відзначили міжнародний день дівчаток. Наша вчителька привернула увагу до теми дискримінації  та нерівності, з якими стикаються дівчатка у різних країнах.  Виявляється, багато дітей у всьому світі позбавлені можливості отримувати якісну освіту тільки тому, що вони дівчинки! Як добре, що на Планеті Щастя всі рівні! Ми — за однакові умови  освіти та надання всіх людських потреб для всіх дівчаток на Землі!

 

10.10.2017 3І

IMG_1327Сьогодні в 3-І пройшов незвичайний майстер – клас. Це було створення колажу. Даний урок провели батьки учнів класу — Кононова Наталія і Чиркіна Тетяна. Діти дізналися, що колаж — це прийом в мистецтві, де на одну загальну основу наклеюють різні елементи вирізані з газет, фото для створення однієї картини. Весь урок і навіть перерву діти працювали над його створенням: акуратно вирізали елементи, оздоблювали мальовані деталі картини, приклеювали заготовки на основу. Результатом всього уроку став колаж, який буде представлений на загальний огляд, але трохи пізніше…

 

 

6.10.2017 3А

умілі ручкиУрок умілі ручки
Якщо ти обожнюєш творити, різати, клеїти, ліпити, лагодити, майструвати – урок умілі ручки розкриє всі твої таланти! Кожен з нас створив лише одну квіточку, але коли ми поєднали їх разом — вони перетворились у справжній витвір флористики!

 

 

6.10.2017 3І

IMG_1204Сьогодні в 3-І захоплюючий захід — квест! Він пройшов в парку ім. Глоби і це стало подарунком дітям на честь їх перемоги у фестивальному руху 2016-2017 навчального року. Хлопцям та дівчаткам довелося пройти складний лабіринт і інші випробування, щоб розкрити всі секрети і отримати заповітний приз — скриню із золотими монетами! На допомогу учням була дана карта по якій необхідно було зорієнтуватися і вибрати правильний шлях. Це ціла захоплива й неймовірна пригода, де тільки пройшовши всі перешкоди можна досягти мети.

 

6.10.2017 3А

грамотыНасичений тиждень початкових класів добігає завершення. Ми вже отримали заслужені нагороди за свої старання та активну участь у життєдіяльності школи. Дякуємо організаторам цього заходу за отримані враження. За цей тиждень ми стали ще дружнішими і ще згуртованішими. Ми – 3-А! Ми – одна шкільна родина!

 

 

5.10.2017 3А

принцесса на горошинеСьогодні до нас приїхав Дніпропетровський молодіжний академічний театр!!! Ми стали глядачами захоплюючої казки Г-Х Андерсена «Принцеса на горошині». Красива музика, ефектні костюми, стильні декорації, які чудово доповнюють один одного… Крім того, у виставі було багато кумедних моментів . Це романтична казка — вистава, сенс якої надзвичайно простий: якщо ти чогось дуже хочеш — роби для цього все, і щастя знайде тебе !!!

 

5.10.2017 3І

viber imageАндерсен створив найулюбленіші дітьми казки — це «Снігова королева», «Русалочка», «Дюймовочка», «Гадке каченя», «Дикі лебеді». Всього їм написано близько 170 казок. І сьогодні одну з них учні 3-І класу побачили на сцені школи. Це казка «Принцеса на горошині». Вона була написана Андерсеном в далекому 1835 році, але її досі з величезною цікавістю читають діти. З цієї казки можна виділити головне, майже що по прислів’ю: «ніколи не вір першому враженню, воно завжди оманливе». Тільки трохи більше дізнавшись про людину, можна робити будь-які висновки. Так і в цій казці: просто одягнену дівчину не можна було відразу назвати принцесою, однак життєві звички в будь-якій ситуації розкажуть самі все про людину, адже те, до чого людина звикла, важко приховувати.

 

Осіння пора завжди надихала людей мистецтва на створення шедеврів. Осінь непорівнянна з іншими порами року. Всі дерева змінилися і заграли новими фарбами. Саме цей природний процес надихнув учнів 3-І класу на створення своїх особистих шедеврів.

4.10.2017 3А

image-0-02-04-64043e56a2e010d229305390a0578d3d2987525ea9911015c5579f513abee246-VСьогодні у нас був екологічний урок- прогулянка. Наша вчителька розказала нам про те, що людина це частка природи, тому ми не маємо права залишатись байдужими до екологічної ситуації в нашій країні і у світі. Практичні навички екологічної культури починаються зі свідомого відношення до довкілля. Природа потребує нашої любові та піклування. Ми зробимо світ чистішим! А завдяки екологічному уроку ми зрозуміли, що починати потрібно з себе.

 

4.10.2017 3А

Ось так ми гостинно пригощали всіх бажаючих під час ярмарки, на якій презентувались страви виключно української кухні, були гречаники, юшка, пампушки, сало, молоко, сметана, налисники, пироги з начинками, ковбаса, вергуни, вареники, квашена капуста, соління, сирники, узвар, мед, а головною прикрасою нашого столу став коровай, що є українською обрядовою стравою.
Гречаники : гречані млинці або перепічки. Вони слугували замінниками хліба, якщо його не вистачало до нової випічки. Їли зі шкварками, молоком, кисляком, сметаною.
Юшка: рідка страва. Найпопулярнішою була юшка з курятини з локшиною. На Середньому Подніпров’ї вона обов’язково входила до складу урочистих трапез.
Сало: найпопулярніші м’ясні харчі й страва, найцінніший у традиційному харчуванні продукт. Достаток Сала вважався у народі за справжній добробут: Якби мені паном бути, то я б сало їв і салом закусював.
Пампушки (пампухи): невеличкі круглі й пишні булочки. Пампушки готували до свята, у неділю, до борщу чи юшки, затовкуючи їх часником, а житні пампухи й на щодень.
Молоко, сметана, ряжанка: Молочні страви на Україні споживалися щодня, за винятком постів. Найпоширенішою стравою було свіже коров’яче молоко, кип’ячене або парене у печі. Сметану й масло використовували як забіл до борщу, каш, юшки, вареників, галушок.
Млинці (блинці, налисники): Особливо добрими були вони зі сметаною чи ряжанкою. Цією стравою нерідко закінчувалася гостина. Млинці були однією з найпопулярніших страв на Масляну.
Пироги: відігравали велику роль у традиційному народному харчуванні. Пшеничні пироги пекли лише на свята. Пироги й досі є однією з найулюбленіших страв.
Ковбаса: харчі, які виготовлялися переважно на запас. Ковбасу робили, як правило, перед Різдвом, Великоднем, і вони були обов’язковою й почесною стравою на святковому столі.
Вергуни: Вергуни готували дівчата на вечорниці, хазяйки для колядників і щедрувальників, баби-повитухи для онуків. Робили їх і у свята, які припадали на піст.

 

4.10.2017 3І

IMG_1117Українська кухня налічує безліч рецептів. У неї є свій неповторний смак, де представлені страви з различних видів м’яса, круп, овочів, фруктів, всілякі борошняні вироби. Неможливо уявити українську кухню без борщу з пампушками, голубців, вареників з різними начинками, налисників, кров’янки та інших страв.
Сьогодні серед класів молодшої школи пройшов ярмарок національної їжі, де кожен клас представив свої варіанти страв української кухні. 3-І представив традиційне блюдо «Зливна каша – пшінка по-українськи». Ця страва складається з традиційних продуктів, які використовуються при приготуванні національної їжі: пшоно, пупки курячи, цибуля, сало та інші.

 

3.10.2017 3І

009У сучасному світі неможливо уявити жодне підприємство або організацію, яка не мала б свого логотипу (емблеми). Логотип є центром фірмового стилю компанії / організації і відображає його індивідуальність. Наша школа не стала винятком і теж має свою емблему (логотип). Логотип школи красується всюди: на будівлі школи, на сайті школи, на щоденниках учнів і т.д.
Сьогодні в рамках тижня молодшої школи пройшов сімейний конкурс зі створення логотипу школи. На уроці малювання учні 3-І класу намалювали своє бачення такої важливої деталі фірмового стилю школи. А також батьки класу не залишилися в стороні. Мама учня 3-І класу Микити Кононова розробила логотип школи. Всі роботи представлені в холі школи на виставці, де кожен може ознайомитися з роботами всіх класів. Від імені всього класу хочемо висловити слова подяки Наталії Кононової за створення такого красивого логотипу.

 

3.10.2017 3А

логотип20 років «Планета Щастя»!
На честь ювілею ми привітали нашу улюблену школу, виготовивши для неї логотип. Процес захопив як дітей так і батьків! Адже, коли маєш сімейну підтримку – досягненням немає меж! «Планета Щастя» – 20 років єднання!

 

 

2.10.2017 3А

viber imageДень іменинника в 3-А пройшов у теплій, дружній атмосфері. Ми від щирого серця бажаємо нашим літнім та вересневим іменинникам здоров’я та успіхів в навчанні!!

 

 

2.10.2017 3І

00dc77993eb83c919bf22871782729c56769312a3-І завжди бере активну участь в проектах школи. Так з цього понеділка в школі стартував тиждень молодших класів. За цей час вчителю, школярам та їх батькам доведеться продемонструвати свої вміння в оформленні класного куточка, проведенні кращої рухливої перерви та прогулянки, спробувати створити нову емблему (логотип) школи, взяти участь в ярмарку національної кухні. Ну і звичайно ж не спізнюватися на уроки.
Сьогодні діти з 3-І провели свою рухливу перерву.

29.09.2017 3А

Де найкращі вчителі? У нас в школі!
Лариса Григорівна! Ви – наше натхнення! Для третьокласника кожен новий день є життєвим досвідом. І ми щасливі, що набуваємо цей досвід саме під Вашим керівництвом!
Люба наша вчителько, вітаємо з професійним святом!

29.09.2017 3В

viber image29 вересня Україна святкувала День вчителя. Наш клас теж не забув про важливе й чудове свято. Цього дня у нашому класі був дуже цікавий урок — урок самоврядування. Ірина Олегівна підготувала квест, який проходив Страною Знань, і який з радістю провели батьки та учні. На нелегку роль вчителя спробували себе Паша Безуглий, Артем Кузьменко, Артем Приходько, Даша Власенко, Єгор Видай, Тимур Строганов. Діти зробили висновок — професія вчителя дуже складна та відповідальна. А наприкінці уроку діти привітали своїх, улюблених і вже ставших рідними, вчителів — Ірину Олегівну та Нелі Григор’євну.

 

29.09.2017 3А

21231723_10212888065030723_6170096122278842127_nДорогі наші вчителі! Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом.

Ви — світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання — запорука успішного виховання наших дітей. Віримо, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею.
Бажаємо вам зберігати оптимізм і надії, мати здоров’я і терпіння, достаток і щастя!

Батьки та учні 3А класу.

 

28.09.2017 3І

IMG_1027Кінець місяця — це гаряча пора. Йдуть самостійні та контрольні роботи з багатьох предметів. Контрольна робота — це своєрідний підсумок, який відображає наскільки дитина уважно слухала вчителя, робила класні і домашні роботи, як добре вивчила матеріал цього місяця. Ось сьогодні у 3-І якраз дуже насичений контрольними день.

 

 

25.09.2017 3І

IMG_1031У минулому навчальному році весь клас «хворів зайцеманіей». І хлопчики, і дівчатка приносили в школу зайчиків всіляких кольорів та розмірів. З ними грали на перервах, вішали на рюкзаки та сумки, робили фото. Але в цьому навчальному році все змінилося! Хітом серед іграшок стали спіннери. У нашому класі вони представлені в різних формах і кольорах.

 

22.09.2017 3А

MyCollages (1)Вересень для 3-А виявився щедрим на іменинників! 22 вересня Аріна Язєва святкує своє 9-тирічча. В нашому 3-А склалася традиція, коли іменинники, на честь свого особистого свята дарують своїм однокласникам незабутні емоції. Отже, сьогодні ми приймали участь в майстер класі по виготовленню карамелі. В результаті кожен з нас отримав по карамельній цукерці янтарного кольору «hand made». В процесі спостерігання за технологію виготовлення карамелі ми стали свідками чарівного перетворення звичайного цукру у солодкий витвір мистецтва) З Днем Народження, Аріна!

22.09.2017 3І

IMG_1013Одним з найулюбленіших занять дітей є прогулянка! Вони насолоджуються теплими осінніми днями в компанії один одного. Найважливішим заняттям цього тижня стало збирання каштанів всім класом. Діти винайшли свою грошову одиницю — каштан! Тепер рюкзаки діточок важкі не тільки від ваги книг і зошитів, а й від кількості каштанів. Ось така економіка у 3-І!

 

 

21.09.2017 3А

20170921_16340621 вересня — міжнародний день миру. Хлопчики та дівчатка з 3-А власноруч виготовили паперових голубів миру зі щирими побажаннями мирного неба над рідною Україною та в усьому світі.

 

 

 

21.09.2017 3І

IMG_1009Для більшості людей планети Земля МИР — це повсякденна реальність .Однак, для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар — не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в атмосфері нестабільності і страху. Для них-то в основному і існує цей день, встановлений ООН в 1981 році.

З тих пір це свято залучив мільйони людей, охопивши багато країн і регіони, де силами громадських і молодіжних організацій проводяться різні акції та заходи. ООН пропонує всім країнам і народам в цей День припиняти всі військові дії і відзначати цей День проведенням освітніх і громадських інформаційних акцій з проблем світу. А також використовує святкування Міжнародного дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботі в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.
Так, щороку заходи ООН, присвячені Дню, традиційно починаються з церемонії у Дзвону миру в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку. У нашій школі теж є своя традиція. Діти виготовляють орігамі у вигляді голубів і оформляють ними ганок школи. Легкий подих вітерця і голуби з Планети Щастя злітають в небо.

 

18.09.2017 3А

IMG-bb4dd3d00d08258607807351d35db555-VУ сучасному світі дуже важливо змалечку знайомити діток з інформаційними технологіями. Уроки інформатики та комп’ютерної графіки — це не тільки корисно, а ще й дуже цікаво, особливо коли дітки отримують знання у такому сучасному та красивому класі як цей.

 

 

14.09.2017 3І

00dc773e73d6f40679a523c4614a5d992d75942d2016 — 2017 навчальний рік виявився дуже насиченим на події. Учні брали активну участь у житті школи: брали участь в благодійних проектах, в зборі макулатури, літератури для бібліотеки, в проведенні різних

 

 

9.09. 2017 3А

приняки19 вересня іменинниця Вероніка Цопіна подарувала своїм однокласникам з 3-А найсмачніший майстер клас з пряничного розпису.
Хлопці та дівчата вже мають неабиякий досвід з розпису пряників, набутий за попередні роки. Їхній майстерності та вправності можуть позаздрити навіть професіонали!!! Діти із задоволенням та знанням справи занурилися в творчий процес, надаючи волю своїй фантазії.
Таким чином, КОЖЕН пряник був ексклюзивним, оригінальним, і ду-у-у-же смачним !!!!

1.09.2017 3А

3а 1.09 3Ось і перше вересня! Здрастуй, рідна школа «Планета Щастя»!

З самого ранку хлопці та дівчата 3 – А класу, всі одягнені з голочки, крокують до улюбленої школи. Всі подорослішали. Схвильовано вдивляються, в пошуках знайомих облич. При зустрічі троки ніяковіють і одразу ж кидаються в обійми один одного. Скільки емоцій та неймовірних вражень від першого дня навчального року!
3-А клас бажає вісім учням та вчителям школи «Планета Щастя» вдалого навчального року!

 

1.09.17

86287302Родителі учеників 3-ї класі привітають ребят і класного керівника з початком навчального року !!!

Від усього серця вітаємо Вас з Днем знань!
Нехай цей навчальний рік відкриває нові горизонти пізнання себе та світу, надихне на нові відкриття, несе добрий настрій, незабутні миттєвості шкільного життя!!!

19.05.2017 2И

image11 (1)В 2003 году ЛМГО «Львовский институт образования» при поддержке Министерства образования и науки инициирует проведение Всеукраинского интерактивного естественного конкурса «КОЛОСОК». Также ЛМГО «Львовский институт образования» является учредителем Всеукраинского научно-популярного естественного журнала для детей «КОЛОСОК».

Целью проведения ежегодного интеллектуального конкурса является активизация познавательной деятельности среди детей, развитие исследовательских способностей, привлечение детей к чтению познавательной литературы.

В этом учебном году ученики 2-И класса приняли активное участие в конкурсе «КОЛОСОК». Результатом явилось получение ребятами сертификатов и дипломов участника такого интересного конкурса.

 

5.05.2017 2А

IMG_20170505_183625_HDRВ преддверии 9 мая ребята из 2-А поздравили с Великим Днем Победы Зою Николаевну Седых, Во время второй мировой войны она была захвачена в плен немецко-фашистскими захватчиками и вывезена в Германию на принудительные работы.

Зоя Николаевна рассказала ребятам о том, сколько горя может принести война людям, о том, что во время войны миллионы людей погибли на поле боя, а также от голода или были замучены до смерти в концлагерях.

После этой встречи ребята поняли, как важно не забывать о жертвах и подвигах тех, кто отдал жизнь за мир без фашизма и без войны.

2-А чтит память всех солдат и мирных жителей, которые погибли во время той страшной войны, а также выражает благодарность всем живым. Спасибо и низкий поклон!

5.05.2017 2И

image1Когда конфеты кончаются –
Очень все огорчаются.
И когда апельсины кончаются –
Тоже все огорчаются.
А когда уроки кончаются –
Редко кто огорчается:
Скорей во дворе встречаются,
В доспехи свои облачаются,
Друг на друге скакать обучаются,
На качелях во всю качаются…
В общем, много чего приключается,
Когда уроки кончаются.

Спасибо Родительскому комитету класса за подаренные игры для улицы!!!

28.04. 2017 2И

image6Открытый урок – это урок, который является логическим заверешением учебного года. На нем всем пристуствующим демонстрируются полученные за этот год знания: как теоретитетческие так и практические.

Сегодня во 2-И состоялся такой урок, где ребята показали свои знания в математике и украинском языке. Прошел он в легкой непринужденной обстановке в виде игры «Что?Где?Когда?», где ученики выступали в роли знатоков, а учителя школы задавали вопросы. За учебный год ребята получили столько знаний по этим двум дисциплинам, что без труда ответили на все заданные им вопросы и решили практические задания.

2-И благодарит всех тех, кто посетил урок: директора школы Митикову Н.В., завуча Петровскую З.Л. и конечно же родителей !!!

Особая благодарность за подготовку и проведение урока классному руководителю класса Чепчак В.В.!!!

 

28.04.2017 2И

24164831У 2-І класі пройшов урок, на якому учень класу Чиркін Владислав розповів дітям про одну з найстрашніших аварій в історії нашої країни – аваріі на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року.

У своєму докладі Владислав розкрив інформацію про історію будівництва станції, ії назву та розташування. Було дуже цікаво дізнатись, що атомна електростанція знаходиться в м. Пріп’ять, але названа Чорнобильською тому, як на момент її будівництва такого міста як Пріп’ять не існувало на карті СРСР. Розповідь Владислава була підкриплена фотоматеріалами. На світлинах діти побачили, шо у м. Пріп’ять було також саме життя як в них зараз: будувались будинки, діти ходили до школи, басейну, малювали на асфальті… Та водночас життя у місті зупинилось и розділилось на «ДО» та «ПІСЛЯ». Більш детальніше Владислав розповів про схему роботи станції, причини та наслідки аварії в ночі 26 квітня 1986 року та подальшу роботу ліквідаторів.

На цьому уроці був присутній ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Вавілов В.В., який також є дідусем учня класу Андрія Гузя. Він був бригадиром водіїв, які вже у липні 1986 року були у зоні ЧАЕС. Виктор Васильйович приніс школярам фотографії на яких зображен Чернобильській район до аварії і після та розповів дітям про свою роботу та боротьбу с наслідками.

 

28.04.2017 2И

image72-И класс не зря так называется, так как даже на переменах и в свободное время продолжается игра и не простая, а интеллектуальная.

Мы ссорились, мирились
И спорили порой,
Но очень подружились
За нашею игрой.

Игра игрой сменяется,
Кончается игра,
А дружба не кончается,
Ура! Ура! Ура!

 

27.04.2017 2И

image12Без преувеличения можно сказать, что каждый человек ежедневно и в большом количестве использует бумагу или изделия из нее.

Оглядитесь вокруг себя! Это только кажется, что нам сегодня неоткуда брать макулатуру (в том смысле, что мы почти перестали выписывать и покупать прессу). В действительности же нас окружает огромное количество отработанной (и зачастую довольно бездарно истраченной) бумаги. Политические газеты, рекламные буклеты, акционные проспекты из супермаркетов. Уличные листовки типа «окна, двери, балконы». Каталоги товаров (книг, одежды, посуды), приходящие по почте. Коробки от бытовой техники, игрушек, посуды, обуви. Упаковки от лекарств, лампочек, косметики, бытовой химии. Картонные лотки из-под яиц. Исписанные школьные тетради. Продолжать этот список можно долго…

Сегодня все классы с радостью поддержали школьную акцию по сбору макулатуры «Если надо – значит надо, значит мы не подведем».

Родители и ребята 2-И принесли неимоверное количество макулатуры!!!

Благодарим их за организованность, сплоченность и участие!!!

 

 

26.04.2017 2И

image10День именинника во 2-И!!!

Маша, Арсений, Саша!

Поздравляем вас с Днем рождения!!!

Принимай-ка поздравления
С днем рождения, ученик.
Пусть распухнет от пятерок
Школьный поскорей дневник.

Пусть упрямая наука
Будет в радость лишь тебе,
Не встречаются преграды
В ученической судьбе.

25.04.2017 2И

imageСегодня во 2-И классе прошел открытый урок по английскому языку. Ребята демонстрировали всем присутствующим свои знания, полученные ими на протяжении 2-х лет учебы.

Каждый год в школе проходит интеллектуальный конкурс «Ученик года». В этом году от 2-И участвовали Алла Багрова и Разгулина Ева. Девочки поразили комиссию своим артистизмом, знаниями и эрудицией. По результатам голосования победителем конкурса и «Учеником года 2017» стала АЛЛА БАГРОВА!!!

Поздравляем Аллу с победой!!! А также ее родителей, которые принимали активное участие в подготовке к конкурсу!

 

7.04.2017 2И

image2Ребята 2-И класса с радостью восприняли инициативу классного руководителя Чепчак В.В. провести необычное мероприятие – День Японии. С раннего утра второклассники оделись в наряды в японском стиле и при входе встречали всех, кто пришел сегодня в школу. Тем самым они подарили входящим свое прекрасное настроение, положительные эмоции с раннего утра. Как здорово, что в школе можно не только учиться, но и проводить такие интересные мероприятия!

 

6.04.2017 2И

Познакомьтесь, господа,
Это мой любимый класс!
Про него «Что, где, когда?»
Рассказали мы сейчас.

image4Ребята 2-И класса представили на школьном конкурсе фильм о жизни своего класса. В нем красочно продемонстрировали свои школьные будни. Ребята настолько реалистично в шуточной форме рассказали о себе, что им было отдано первое место.
УРА, ребята!!! Так держать!!! С победой Вас!!!

 

 

5.04.2017 2И

ВЕСНА ВО 2 – И !!!

imageЛучи весенние всю землю отогрели,
Повсюду буйствует зеленая трава,
И разливаются над нами птичьи трели,
И светит солнце, и кружится голова!

Манит в объятия волшебница-природа!
Гляжу на улицу, и хочется гулять…
Ну, как не совестно в чудесную погоду
Уроки нам, несчастным детям, задавать?!

 

3.04.2017 2А

DSC_0799

Поздравляем ученика 2А класса, Демуру Михаила, победителя городской выставки-конкурса детского технического творчества «Зоряна Веселка»

 

 

 

21.03.2017 2И

image11111Сегодня во 2-И прошел необычный классный час – ребята посетили технический музей «Машины времени». Описать музей сложно, его просто нужно посетить! Он настолько захватывает, что теряется ощущение реального времени! Его не хочется покидать! Самые заметные экспонаты, это конечно легковые автомобили, мотоциклы, грузовик, автобусы, гонки. Но большую часть создают тщательно отобранные и с ароматом времени экспонаты разных эпох.

 

20.03.2017 2И

image (1)2-И безумно счастлив на «Планете счастья»

Международный день счастья — празднуется во всем мире 20 марта. Праздник был учреждён с целью поддержания той идеи, что стремление к счастью является неотъемлемым желанием каждого человека на планете. Стоит отметить, что инициатором учреждения Международного дня счастья стала небольшая горная страна — Бутан. Считается, что жители Королевства Бутан являются самыми счастливыми людьми в мире — чемпионами по коэффициенту Валового Национального Счастья, которым измеряется национальное благосостояние граждан. Кстати, для отражения благосостояния людей и состояния окружающей среды в разных странах мира, в июле 2006 года был введен Международный индекс счастья. Явление счастья изучается такими науками как философия, этика, психология, а также богословием. Физиологи изучают счастье в тесной связи с так называемыми «гормонами счастья» — эндорфинами, серотонином и дофамином. На протяжении тысячелетий тема счастья предоставляет широчайший простор для творчества поэтам, художникам, музыкантам, артистам. Так и маленькие художники из 2-И нарисовали сегодня свою картину счастья, а также вместе учителем обсудили что значит для них слово «счастье». Ребята были очень счастливы, что в их классе прошло такое замечательное мероприятие!!!

 

20.03.2017 2A

DSC_0247

Весело и ярко отметили ученики 2А ДЕНЬ СЧАСТЬЯ на «Планете Счастья»! В создании праздника принимали участие и родители, за что им огромное спасибо!

 

 

 

15.03.2017 2И

Многим известно, что ребята из 2-И имеют множество талантов. Регулярно дети демонстрируют свои таланты в пении, танцах, театральном искусстве. Однако есть такие, которые скрыты от глаз тех, кто присутствуют на концертах 2-И класса. Так, сегодня ребята Алла и Игорь удивили ребят одноклассников и своего учителя – они принесли свои картины и устроили целую выставку своих работ!

 

11.03.2017 2И

image11111

Ежегодно в Украине 9 марта проходят «Шевченковские дни» — в день рождения выдающегося украинского поэта Тараса Шевченко. В 2017 году Украина отметила 203 годовщину со дня его рождения. Так и во 2-И прошел тематический урок. Ребята вспомнили стихотворения Тараса Шевченко , которые они учили на уроках украинской литературы, ознакомились с его биографией.


9.03.17 2И

image33333Еще в самые давние годы была известна польза соляных пещер. Древними людьми посещалась соляная пещера, польза которой напрямую отражалась на здоровье человека. При помощи подобных посещений эффективно излечивались простудные заболевания, а также другие болезни. Достоинством такого лечебно-профилактического помещения является то, что здесь наблюдается полное отсутствие всевозможных аллергенов и патогенных бактерий. Многие специалисты уверяют, что курсовую процедуру посещения соляной комнаты можно сравнить с полноценным отдыхом на причерноморском курорте. Доказано, что заболевший человек, после посещения соляной пещеры, выздоравливает гораздо быстрее, при этом, процесс выздоровления начнет действовать даже без использования медикаментозных методов терапии. Уже через несколько посещений соляной комнаты результаты оздоровления активно проявляются. Всю пользу от посещений соляной комнаты вторую неделю подряд на себе ощущает 2-И класс. Благодаря этим процедурам активность ребят заметно повысилась — они полны позитива, бодрости и энергии.

 

7.03.17 2И

image1Мальчики 2И поздравили девочек с Праздником Весны!!!!

Торжественны мальчишки, таинственны их лица.

По коридору школьному им некогда носиться.

Сегодня дело поважней – глаза горят огнём —

Поздравить одноклассниц хотим мы с женским днём.

Друзей желаем верных и балериной стать.

Оценок вам отличных, чтоб мы могли списать….

 

6.03.17 2И

Сегодня ребята 2-И класса на два урока стали портретистами. Им предстояло нарисовать портрет мамы — самого любимого и дорогого им человека. Эта тема выбрана не случайно, так как вскоре ребята будут поздравлять своих мам с прекрасным весенним праздником 8 Марта. Мастер-класс по живописи провела мама ученика класса – Никиты Кононова Наталья. Целью мастер-класса было не просто красиво изобразить лицо мамы, но и сделать его максимально похожим на оригинал. Результат превзошел все ожидания – у ребят получились яркие красивые портреты.

27.02.17 2И

Ребята 2-И класса подготовили для всех женщин, девочек выступление, посвященное Дню 8 Марта. Концерт состоял из номеров ребят, где они продемонстрировали всем присутствующим свои таланты. Были акробатические, музыкальные, танцевальные номера. После выступления ребята 2-И класса весело и шумно в кафе школы отметили еще один праздник – праздник Масленицы.

 

22.02.17 2И

Сегодня на уроках ребята 2-И класса вместе с ребятами из других классов посетили интереснейшее мероприятие, где их познакомили с представителями «Трогательного зоопарка». Специалисты рассказали детям о животных: условия обитания, информацию о питании, продолжительности. В конце рассказа ребята с радостью лично познакомились с теми представителями, которые прибыли к ним в гости и о которых были рассказы специалистов. Ни чуточки боязни или страха не проявили ребята и смело держали на руках огромных пауков и змей.

 

 

20.02. 17 2И

image10Ребята 2-И класса много времени проводят друг с другом и всегда отмечают значимые для них события в компании друзей –одноклассников. Ребята весело поздравляют одноклассников с Днем рождения и не забывают подергать их за ушки. Так в этот понедельник двое ребят из класса отмечали свои Дни рождения: Ева и Рома. В подарок именинникам ребята подарили пряники с изображениями любимых ими героев. Однако это не просто пряники, а целые раскраски!!!

 

 

14.02.17 2И

IMG_3873Весь мир, а вместе с ним и Украина 14 февраля празднует День святого Валентина или День всех влюбленных. Праздник обрел популярность в Украине сравнительно недавно и сейчас отмечается повсеместно. Этот праздник как дополнительный повод сказать о чувствах. Вот и ребята 2-И с удовольствием проявили свои чувства и радостно участвовали в процессе наполнения заветного ящика валентинками для одноклассников. На классном часе ребята вскрыли ящик с валентинками и угостились сладким лакомством от одноклассника – шоколадными конфетами в виде сердечек.

 

27.01.17 2И

IMG_3808В пятницу 27.01.2017 состоялось торжественное открытие обновленного спортивного зала. Честь присутствовать на таком мероприятии была отдана ученикам, которые имеют  спортивные награды в разных видах спорта. Несмотря на свой еще юный возраст ученики 2-И приняли участие в этом DSC_0878 мероприятии. Cреди них призеры по таким  видам спорта: фигурное катание, бальные танцы, каратэ, тхэквондо, художественная гимнастика, балет.  Создание в школе благоприятных условий для занятий спортом способствует укреплению здоровья детей, прививанию любви к спорту и формированию здоровой нации.

 

26.01.17 2И

IMG_3804Ребята 2-И класса не на шутку увлеклись зайцами..Класс заболел «зайцеманией»! Данная болезнь легко передается от соседа к соседу по парте и хорошо влияет на поднятие настроения. Зайцы представлены в классе  во всевозможных цветах: от розового до фиолетового. Хорошо, что при «зайцемании» закрывать класс на карантин не надо.

 

20.01. 17 2Б

Мои улётные каникулы

20170120_113521Во время зимних каникул мы всей семьей посетили маленькую, но очень красивую страну -Андорру.Хочу поделиться полученным там позитивом со всеми Вами. Андорра расположена в горах, она на столько маленькая, что сравнив ее с нашим городом, можно смело сказать, что она меньше Днепра.
Как же было здорово! Мы весь день катались на лыжах, перемещались между горными хребтами на огромном фуникулере , в который помещается 50 человек.
Так как Андорра маленькая и находится в горах, то у нее даже нет своего аэропорта и мы летели из соседнего государства-Испании. Поэтому на обратном пути мы 2 дня провели в прекрасном городе Испании-Барселона. Там мы посетили огромный океанариум с множеством морских обитателей и даже огромными акулами. Побывали в парке Гуэля, это неописуемая сказка! Самарская Ева 2-Б

 

18.01.17 2И

imageСегодня урок физкультуры во 2-И классе прошел в новом спортивном зале! Обновленный ремонт, яркие элементы в оформлении зала, специальное напольное покрытие – все располагает к занятиям спортом для укрепления здоровья. Ребята вместе с учителем физкультуры с удовольствием позанимались в этом спортивном зале.

29.12.2016 2И

5212305302-И класса поздравляют администрацию школы и своего классного руководителя Чепчак В.В. с наступающим Новым годом и Рождеством Христовым!

 

 

 

20.12.2016 2И

62-И класс может не только хорошо учиться, но и отдыхать! Ребята весело и дружно провели время в компании Деда Мороза и Снегурочки, разгадывая их загадки и участвуя в сложных конкурсах. А также угостили своих почетных гостей сладостями. За это они были вознаграждены подарками и зарядились отличным настроением на целый год!.

 

15.12.2016 2И

img_5695Ребята 2-И класса подготовили новогоднее представление по сказке братьев Гримм «Стоптанные туфельки». Посмотреть представление ребята пригласили самых почетных гостей: администрацию школы, родителей и близких. Дети в который раз удивили всех присутствующих своей непревзойденной игрой, умением петь и танцевать.
2-И класс выражает большую благодарность своему классному руководителю Чепчак В.В. и всем, кто помог ребятам при подготовке такого незабываемого спектакля.!

 

15.12.2016 2И

1Во 2-И классе прошел мастер-класс по изготовлению и украшению новогодних игрушек. Дети получили массу впечатлений и удовольствия. Зарядились позитивом и новогодним настроением и родители, которые с удовольствием все организовали! За что им большое спасибо

 

25.11.2016 2Б

msrbbsqi5r0Ребята 2Б с удовольствием приняли участие в акции «Подари книгу библиотеке», а также в акции «Дом малютки»4wkrshy5emm

 

 

 

25.11.2016 2А

20161114_153420В рамках акции Подари книгу библиотеке ребята из 2- А собрали и передали в школьную библиотеку более 50 книг. Ребята с удовольствием посещают библиотеку и были очень рады возможности поделиться интересными и красочными книгами с другими детьми.

 

 

21.10.16 2Б

20161017_153140Семейный проект 2Б
Хочу поделиться своими теплыми воспоминаниями и впечатлениями о нашей встрече вместе с детками 2Б и учителями.Ребята нашего класса рассказывали «Кем я горжусь…»За домашнюю уютную атмосферу этой защиты проекта хочется сказать спасибо Марине Юрьевне Павловой и Наталье Владимировне Ярошенко.Наши дети с большой радостью рассказывали о родных и близких, о мамах и папах,о бабушках и дедушках,о прадедушках,о сестричках и братиках. Они рассказывали это с искренним восторгом и блеском в глазах.
Но самое главное-эти праздники никого не оставляют равнодушными(это о взрослых).А дети наши учатся жить так,чтобы и о них в скором времени говорили «Я хочу быть на тебя похожим!» Спасибо организаторам, руководителям,учителям. Вы большие молодцы и профессионалы своего дела!!!

 

13.10.2016 2А

Самоподготовка — это не только выполнение домашнего задания, но и овладение новыми знаниями и умениями. Благодаря тому,что в «Планете счастья» обустроены прекрасные лекционные залы, ребята из 2-А получили возможность научиться работать со смарт доской. Ребятам очень нравятся такие занятия, ведь они и полезные и интересные!Самоподготовка — это не только выполнение домашнего задания, но и овладение новыми знаниями и умениями. Благодаря тому,что в «Планете счастья» обустроены прекрасные лекционные залы, ребята из 2-А получили возможность научиться работать со смарт доской. Ребятам очень нравятся такие занятия, ведь они и полезные и интересные!

2.10.16 2И

novosti-ot-2i

30.09.2016 2А

14448768_1191849360896007_8494711439927391012_nСегодня очень важный праздник — День учителя!
С самого утра в школе царит праздничная атмосфера, на входе играет праздничная музыка.
Родители и ученики 2-А поздравили своего классного руководителя Ларису Григорьевну,прочитали стих и вручили цветы
Нам, учитель дорогой,

Ваш характер нравится!

Кроме Вас, никто другой

С нами не управится!

Вы – добры и справедливы!

Вы – во всем пример для нас!

7.09.16, 2Б

Планета счастья

Как здорово, что мы учимся в такой замечательной школе, в самой лучшей школе! Совсем недавно у нас была экскурсия по уже родной нам школе вместе с Ларисой Алексеевной (наш завуч) и Натальей Владимировной (наш учитель). Мы узнали, что в школе не только хорошо оснащенные учебные кабинеты, но еще есть зимний сад, соляная комната и комната озонирования, также есть кафе, спортзалы, библиотека и костюмерная. Но больше всего мне понравился центр гражданского воспитания. Другими словами это очень похоже на музей. В нем собраны материалы о героическом прошлом нашей страны, а также о людях, которые создают нашу историю.
Я очень люблю нашу школу, она действительно самая лучшая!

5 .09.16, 2Б

Мои первые летние каникулы

image-0-02-01-54b46294729ba9adc52b4221e1acb3a63b3500a6533cd9ae9e5c213d2571cf00-vКак здорово, что у школьников самые длинные каникулы летом! Можно так много всего успеть. Но больше всего мне хочется рассказать, как я отдыхала в лагере «Огонек». С нами была наша любимая Марина Юрьевна.С ней было очень тепло и уютно. Наша вожатая Мария Юрьевна помогала нам готовиться к конкурсам, мы подбирали название отряда и девиз, готовили выступления, а вечером танцевали и веселились на дискотеке. Мы с Мариной Юрьевной купались в теплом море. Она внимательно следила , чтобы мы хорошо кушали и спали.Вообщем была, как мама. За это огромное спасибо нашей любимой Марине Юрьевне.
Ева Самарская 2-Б класс.

 

1.09.2016 2А

img_20161125_130820Быстро пролетели летние каникулы и мы,уже второклассники, спешим в школу на встречу со своими друзьями и любимым учитилем — Ларисой Григорьевной Лютко.
Со второго класса мы перешли в новую «большую» школу. Лариса Григорьевна провела нам экскурсию по школе, показала наш новый красивый класс, столовую, мы узнали, что в школе есть библиотека и музей, а также очень зеленый школьный двор.
Школа нам очень понравилась и мы поняли, что мы попали на «Планету счастья»!

Путешествие по Англии

14.06.2016 ребята с удовольствием показали знания по английскому языку.DSC_0157

В гостях у сказки

13.06.2016 в гости к ребятам приехал театр «Формула счастья» и показал спектакль «Шиворот навыворот»

«Угадай мелодию»

С нетерпением ребята ждали музыкальный конкурс и активно в нём участвовали.

Конкурс «Что, где, когда?»

8 июня ребята 1 и 2 отрядов участвовали в интеллектуальном конкурсе.DSC_0100

Конкурс рисунков «Наше счастливое детство»

7 июня запомнилось ребятам яркими, красочными рисунками на асфальте. Рисовали и взрослые и дети!!!

Конкурс отрядных газет

06.06.2016 в конкурсе отрядных газет победил отряд «Украина».DSC_0051

 

Летний калейдоскоп «Отдыхай с нами»

03.06.2016 для ребят первых классов организована викторина «Самый, самая, самое…»DSC_0039

 

13.04.2016 в первых классах прошли итоговые занятия по грамоте и математике. Дети порадовали родителей хорошими знаниями и умениями.
1-В класс, 4 марта
САМАЯ КРАСИВАЯ МАМОЧКА МОЯ
Мама – это значит нежность, это ласка, доброта.
Мама – это безмятежность, это радость, красота!
Мама – это на ночь сказка, это утренний рассвет.
Мама – в трудный час подсказка, это мудрость и совет.
Мама – это зелень лета, это снег, осенний лист.
Мама – это лучик света, мама – это значит жизнь!
Восьмое марта – день чудесный, в нём много красоты, добра.
Пусть расцветает мамина улыбка, в ней столько света и тепла.
DSC_0740