10А, 10Б

11.11.2017

IMG-4136a44ff72302316d6962e0bab45b11-VНещодавно учениця нашого класу Адамська Аліса, яка займається в Школі-студії Алли Духової TODES Dnepr (м. Дніпро), повернулася з Міжнародного чемпіонату World of Dance Switzerland 2017 (Швейцарія, м. Біль). Виявляється, 11 листопада українська команда Diamond Community посіла перше місце у віковій категорії Junior Division на чемпіонаті World of Dance Switzerland 2017. Діти танцювальної студії підкорили журі і зайняли I місце серед команд зі Швейцарії, Франції, Німеччини, Данії та Іспанії.

Учні нашого класу щиро вітали Алісу і були дуже раді її успіхам.

 

7.11.2017 10А

IMG_436030 жовтня на осінніх канікулах ми — 10-А клас вирушили у подорож на Західну Україну! Ми побували в Кам’янці-Подільському, у центрі міста, а також у фортеці, в нас була пішохідна екскурсія, після чого ми поїхали відпочивати у готель на березі Дністра.
Наступного дня ми завітали до Чернівців. Це був наче маленький Париж! Ми познайомилися з архітектурою і культурою цього міста. Не пройшли мимо Чернівецького Університету, він нас дуже вразив своєю величністю. Чернівці — дуже мальовниче місто і заслуговує вашої уваги, з превеликим бажанням завітали б сюди знову. Також ми відвідали пішохідну вулицю з безліччю кав’ярень та книжкових магазинів, спробували каву з солодощами та насолоджувалися атмосферою.
А далі на нас чекав Хотин. Наче таке маленьке містечко, але з таким великим серцем. Відвідали Хотинську фортецю — один з найбільш значних пам’ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва. Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність.
Всім дуже сподобалась ця подорож, як малим, так і дорослим, та ми із задоволенням вирушили до такої подорожі знов! Превелике дякую Наталі Володимирівні, ми отримали незабутні почуття, емоції та спогади!

 

17.10.2017 10Б

viber imageНапередодні свята Дня захисника України наш клас, 10-Б, разом з 10-А відвідали в смт Гвардійське 25-ю Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. Там нам була проведена екскурсія по всій території військової частини. Нам було розказано про етапи підготовки десантних військ, перед тим, як вони зроблять свій стрибок з вертольота. Деякі наші хлопчики спробували пройти випробування з циклу підготовки. Одне з них полягало в тому, щоб стрибнути з трампліну, при цьому правильно приземлившись. Це було одним із заходів, який допоміг нам підняти загальний патріотичний дух класу.

 

 

13.10.2017 10Б

viber image13 жовтня в 10-Б класі пройшов тематичний урок «Суд над літературним героєм» за романом «Хіба ревуть волі, як ясла повні?». Учні виступали в ролях персонажів роману, адвокатів, прокурорів, судді, суду присяжних та секретаря суду. Завданням кожного було підготувати промову, відповідну своїй ролі. Кожен підійшов до цього заданому відповідально, гості були здивовані захопленістю дітей відбувається. Були названі номери статей, які порушив головний герой, Нечипір, а також були вказані пом’якшуючі обставини. Суддя виніс справедливий вердикт.

 

12.10 2017 10А

IMG-2064c2aa6ad57834ad847947c752955e-VНещодавно в 10-А класі пройшов відкритий урок з української літератури. Це був «суд» над Чипкою — основним персонажем повісті Панаса Мирного «Хіба ревуть воли як ясла повні». Кожен учень міг спробувати себе в ролі судді, адвоката, прокурора, одного зі свідків або навіть підсудного. Копітка робота була пророблена усіма «акторами» і кожним окремо. Присутні на імпровізованому суді батьки класу були в захваті, і сповнені гордості за своїх дітей. Якби Панас Мирний мав можливість побувати на такому незвичайному уроці, йому би дуже сподобалась інтерпретація в реальність подій і героїв свого твору.

4.10.2017 10А

На кануне Дня Казачества ученики 10-А класса поехали в населенный пункт Гвардейское,на нашем пути мы могли лицезреть массу красивых пейзажей,и в полной мере насладиться живописной природой нашей страны.Именно в Гвардейском располагалась военная часть. Прибывши на полигон, мы первым делом отправились к мемориалам погибшим солдатам Советского Союза и АТО,которые погибли защищая свою родину.Позже проследовали осматримать тренажеры для подготовки будущих десантников. Там мы обучились азам прыжков с парашютом и побывали в макете вертолета,многие попытки наших однокласников были достаточно успешными и были оценены нашим «инструктором».Пройдя несколько десятков метров перед нами предстало массивное здание в котором располагался макет местности горячих точек,он испольуется для обучения корректировщиков вести артилерийский огонь по определенным целям.Через несколько минут ,пока мы шли к танкам и другой тяжелой технике,мы могли наблюдать полигон испытаний для танкистов.Прибыв на место класс был восхищен размерами бронетехники.После фотоссесии с этими необычными для повседневности «экспонатами» медленным шагом,все еще осматривая столь необычное место,мы шли к автобусу,который привез нас в это интересное место.По пути домой все обсуждали и восхищались увиденным.Мы еще долго не забудем этот интересный опыт.

 

19.11.2016 9Б

Сегодня 9Б классс побывал на экскурсии на Интерпайпе.

img_5604

 

 

 

31.10.2016 9Б

Сегодня ученики 9Б класса посетили театрализованную экскурсию во Дворце студентов по случаю празднования Хеллоуина.

d03600fa-20e6-444b-b425-192da2271adf

18.11.15 8А
Львов – прекрасный город
В один осенний день 25 октября 2015 года, мы – 8А отправляемся на отдых во Львов. Сбор был на вокзале в 11:00. Доброе и светлое утро уже говорило, что поездка будет отличной как и само утро. Всем нам очень понравилось ехать в поезде, ведь было очень весело. Мы играли в различные игры, рассказывали друг другу истории и просто веселились. В первый день во Львове мы поехали на экскурсию. Наш гид показал нам весь город. Главные достопримечательности, музеи, галереи и необычные заведения. Во второй день мы посетили Оперный Театр. Архитектура захватывала нас с первых же секунд. В художественной галерее «Равлик» мы увидели старинные часы, мебель, одежду, аксессуары и посуду расписанную вручную. Позже мы наслаждались вечерним Львовом. Ходили по магазинам, выбирали сувениры, слушали музыку и пели украинские песни. В последний день, на нашем экскурсионном автобусе, мы выехали из города и посетили Олеский замок. Успели рассмотреть его, обойти, полюбоваться прекрасным пейзажем и в последний раз насладиться красотой этого города. Львов – чудесный город!!!


4.09.15 8б
Школьный класс — это еще одна семья. Думаешь, это громкие слова? нет, это реальность! Если подсчитать, то ты проводишь со своими одноклассниками реально больше времени, чем в семейном кругу. Многодетная семейка! Шумная, порой неуправляемая. Что ее объединяет? Конечно, и учебный процесс, и совместная трудовая деятельность и веселый отдых!