Табір «Планетяночка»

Наш табір щорічно відвідують 150 хлопчиків і дівчаток, у віці від 6 до 12 років

Табір працює під девізом «Літо без кордонів». А це значить , на дітей чекає   чарівний світ літніх подорожей, свят, забав, інтелектуальних ігор, спортивних змагань. .

Добре продумані в таборі режим дня і робота гуртків. Відпочинок вимагає багато сил і енергії, тому на базі табору «Планетяночка» для дітей організовано чудове триразове харчування і вітамінний стіл. .

За здоров’ям юних відпочивальників постійно стежать лікар і медсестри. Щодня в «Планетяночке» працює і «Психологічна служба», що створює сприятливий клімат для творчих шукань. .

Наших дітлахів в таборі чекають захоплюючі поїздки в ліс, екскурсії, відвідування музеїв і парків, перегляд кінофільмів, зустрічі з артистами театру ім. Горького і театру «Золотий Апельсин». .

Під час роботи табору все загони представляють свої творчі програми і беруть участь в конкурсах «Чи знаєш ти Україну?», «День Нептуна», «День Казки», «День іменинника», «Караоке в таборі» і багатьох інших. .

 

DSC_0163

 

Для зміцнення здоров’я кожна дитина загону обов’язково і щодня займається в спортивних клубах табору, бере участь у «Веселих стартах», а також в табірних змаганнях  з футболу. .

 

DSC_0644

Секрет успіху і популярності табору «Планетяночка» простий: тут цікаво, різноманітно, весело, смачно, дружно і безпечно!

 

 

 

 

 

 

/p