Дошкільна орбіта

Сторінку веде

Звонарьова Наталія Михайлівна-

заступник директора з питань дошкільного виховання, освіта вища, категория вища, педагогічне звання  «вчитель-методист», нагороджена  знаком “Відмінник освіти України», педагогічний стаж – 30 років.

На нашій сторінці ви дізнаєтесь:

— про населення Дошкольної орбіти;
— про роботу груп неповного дня;
— про життя чудових малят, а також
зможете отримати консультацію професійних педагогів, вчителя-логопеда, практичного психолога.

НВК № 148 «Планета Щастя» існує 20 років.   На дошкільній орбіті отримують освіту  352 малюка у групах повного дня, 80 вихованів — у групах короткотривалого перебування. Жителям дошкольної орбіти  «Планети Щастя» від 2 до 6 років.Ми пишаємося висококваліфікованим колективом педагогів та небайдужою батьківською громадою однодумців.

DSC_0969

«Планета  Щастя» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу комфортності перебування дітей дошкільному навчальному закладі » Мій улюблений дитячий садочок»

Основні методи і напрямки роботи, які використовуються в діяльності
педагогів-дошкільників НВК.

Для реалізації державної політики щодо забезпечення конституційних прав і державних гарантій дітям дошкільного віку на здобуття дошкільної освіти, педагоги НВК працюють над різнобічним розвитком дітей відповідно до їх здібностей, індивідуальних, психологічних і фізичних особливостей, культурних потреб дитини відповідно до програми «Дитина в дошкільні роки«

Основні задачі на 2017-2018 навчальний рік :

• Продовження роботи щодо практичної реалізації обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».
  • Реалізація принципів: демократизації,гуманізації, педагогіки партнерства та індивідулізації інтегративності педагогічного процесу, створення фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи.
  • Організація сучасного освітнього середовища дошкільного навчального закладу, сприятливого для формування гармонійно розвиненої особистості, реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.
  • Забезпечення єдиних стартових можливостей дітей старшого дошкільного віку до вступу до школи. Шляхи збалансування напрямів розвитку цілісної особистості в умовах нової української школи
  • Вдосконалення національно-патріотичного виховання дошкільників в рамках роботи проекту «Громадянин» у контексті «Концепції  національно-патріотичного виховання дітей і молоді»

Девіз НВК № 148 «Планета Щастя»:
«Вчити і виховувати з любов’ю».

Дошкільна орбіта організувалася на «Планета Щастя» в 1997 році. На сьогоднішній день організована робота на пр.Поля, 42 — 7 дошкільних груп (1-група раннього віку, 2 молодших, 2-середніх, 2 старших), і чотирьох 1-х класів. На пр.Пушкіна, 55 функціонують 3 дошкільні групи (молодша, середня, старша) і 8 груп неповного дня для дітей 2-6 років, які не відвідують дитячі навчальні заклади. Діти перебувають у дитячому садочку 5 днів на тиждень (понеділок-п’ятниця) з 8.00-18.00, з 18.00-19.00 працює чергова група.

Навчально-виховний процес планується і проводиться згідно з програмою «Дитина в дошкільні роки». Педагоги, що працюють на «Планеті Щастя», організували навчально-виховний процес так, що малята зранку поспішають до нас, а ввечері не поспішають йти додому. А все тому, що МИ

—  любимо дітей,

—  любимо свою роботу,

володіємо високим рівнем професіоналізму.

Наші педагоги:

32 — мають вищу освіту,

8 педагогів — атестовані на вищу категорію,

7- мають звання «виховательметодист»,

3-мають звання «учитель-методист»

1 «старший учитель»

3-мають звання «керівник гуртка-методист»

Для формування всебічно розвиненої особистості дитини діяльність педагогічного колективу «Планети Щастя» дотримується декількох напрямків:

— художньо — естетичний: комп’ютерна графіка, живопис, танці народів світу, театр пісні, театралізована діяльність, арт-терапія;
— інтелектуальний: ознайомлення з навколишнім світом, ейдетика, введення в світ кількості, простору і часу, художня література, розвиток мови, рідна природа;
— лінгвістичний: англійська мова (з 3-х років), логопедичні години (групова робота), логопедична корекційна робота (індивідуально за результатами діагностики);
фізкультурно-оздоровчий: фізкультурні заняття, спортивні ігри, масаж, фізіотерапія, загартовування.

Також на дошкільні орбіті працює психологічна служба, яка забезпечує проведення: діагностично корекційної роботи, індивідуальної роботи з дітьми, консультаційної роботи з батьками.

Звертаємо Вашу увагу, що весь навчальний процес проводиться по підгрупах.

Результати нашої спільної роботи батьки можуть побачити на відкритих заняттях, які проводяться в жовтні (всі групи) і в квітні (старша група) місяці.

Також в лютому-березні на «Планеті Щастя» проходить ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, в ході якого батьки вихованців можуть відвідати всі заняття відповідно до розкладу.

А ще на дошкільні орбіті ми відзначаємо:

ДЕНЬ ЗНАНЬ,

СВЯТО ОСЕНІ,

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ,

НОВИЙ РІК, РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ,

СВЯТО МАСЛЯНОЇ,

СВЯТО ВЕСНИ,

ДЕНЬ СМІХУ,

ВИПУСКНИЙ БАЛ,

СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ,

ВЕСНЯНИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ФЛЕШМОБ,

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ,

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ І ЩЕ БАГАТО-БАГАТО ТЕМАТИЧНИХ СВЯТ.

Дошкільна орбіта — це яскравий, незабутній світ дитячої творчості.