Дошкільне населення

На дошкільній орбіті «Планети Щастя» виховуються діти від 2-х до 6-ти років. На пр.Поля, 42 (тел.36-53-39, 372-26-14) розташовано: група раннього віку (3-й рік життя), дві молодші групи (4-й рік життя), дві середні групи (5 й рік життя), дві старші групи (6-й рік життя).

На пр.Пушкіна, 55 (тел.42-36-58) організовано роботу трьох груп повного дня (молодша, середня, старша), також функціонують 8 груп короткотривалого перебування з підготовки до школи дітей (2-6 років), які не відвідують дошкільні навчальні заклади. У літній період (з 01 червня по 31 серпня) діють прогулянкові групи (щодня з 9.00 до 13.00).

На дошкільній орбіті працюють фахівці:

Мітікова Наталія Володимирівна — вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Заслужений працівник освіти України», нагороджена медаллю «За заслуги перед містом», знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,  листом Подяки Кабінету Міністрів України, Почесним знаком «Лідер Придніпров’я», стаж роботи 40 років.

Звонарьова Наталія Михайлівна заступник директора з питань дошкільної освіти, освіта вища, вища категорія, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України», педагогічний стаж — 31 рік.

Бойко Юлія Ігорівна — завідуюча дошкільним відділенням, освіта вища, вища категорія, педагогічний стаж — 18 років.
Макушева Лариса Володимирівна — методист, освіта вища, вища категорія, педагогічне звання «вихователь-методист», педагогічний стаж — 24 роки.

Група раннього віку Божко Тетяна Євгеніївна, Зарубко Марина Вікторівна, Демченко Олена Сергіївна

 

Молодша А групаХолод Ольга Анатоліївна, Мельник Марина Вікторівна, Сахновська Ірина Іванівна

Молодша Б група — Стороженко Наталя Дмитрівна, Орєшкіна Ірина Юріївна, Натрошвілі Гелана Генадіївна.

 

Молодша В група — Тернова Ія Олександрівна, Гаркуша Яна Миколаївна, Бокучава Мзія Амірамівна

Середня А групаАхмедова Ірина Євгенівна, Браславець Ірина Володимирівна

Середня Б група — Тузніченко Людмила Валеріївна, Білан Світлана Юріївна

Середня В групаШевцова Ольга Семенівна, Костенко Ольга Сергіївна

Старша А групаЧеревченко Альона Ігорівна, Закутня Галина Анатоліївна

Старша Б групаГригор’єва Лариса Юріївна, Смаль Інна Василівна

Старша В групаБорисова Олена Володимирівна, Карповська Надія Олександрівна

Групи короткотривалого перебування

Буряк Людмила Петрівна, Михайличенко Ніна Опанасівна, Селецька Аліна Володимирівна

ЛОГОПЕДИ —

Дмитрикова Людмила Михайлівна, освіта вища, вища категорія, педагогічний  стаж – 42 роки

Харута Наталя Анатоліївна,  освіта вища, вища категорія, педагогічний  стаж – 20 років

Медична служба

Терентьєва Лариса Миколаївна — лікар, перша категорія, стаж роботи 30 років

Конопленко Тетяна Юріївна — старша мед.сестра освіта базова вища, стаж роботи 21 рік

Пивовар Тетяна Олегівна — старша мед.сестра освіта базова вища, стаж роботи 4 роки

Малиновська Наталія Леонідівна -старший мед.сестра освіта базова вища, стаж роботи 27 років

Керівники гуртків

Керівник гуртка «Танці народів світу«, «Хореографія» — Жиркевіч Денис Володимирович — освіта вища, педагогічний стаж- 12 років.

Інструктори з фізичної культури і спорту —                 Литвиненко Сергій Юрійович, освіта — вища, педагогічний стаж — 6 років, суддя міжнародного класу, чемпіон України з таекван-до.
Апонюк Ігорь Миколайович, освіта — вища, категорія вища педагогічний стаж — 19 років, майстер спорту по боксу, неодноразовий призер міжнародних турнірів.

Керівники гуртків «Англійська мова»

Попік  Анастасія Едуардівна, освіта базова вища, молодший спеціалист,  педагогічний стаж – 3 роки.

Селецька Аліна Володимирівна — освіта базова вища, молодший спеціалист, педагогічний стаж  – 2 роки.

Григоренко Тетяна Олегівна — освіта вища, спеціалист,  педагогічний стаж – 3 роки.

Керівник гуртка  «Сценічна майстерність»

Пузатенко Виктор Григорьевич, освіта — середньо-спеціальна, керівник гуртка-методист, педагогічний стаж — 17 років.

Керівники гуртка «Живопис»-

Куценко Уляна Вікторівна, освіта — вища, керівник гуртка-методист, педагогічний стаж 18 років.

Батюк Алла Леонидовна, освіта вища, вчитель-методист, педагогічний стаж — 31 рік

Керівник гуртка  «Компьютерна графіка» –

Кащенко Елена Леонидовна,освіта — вища, керівник гуртка-методист, педагогічний стаж — 28 років.

Практичний психолог –

Котух Інна Анатоліївна, освіта вища, 1 категорія, педагогічний стаж — 26років.

Музичні керівники

Кисличенко Юлія Володимирівнаосвіта вища, 1категорія, педагогічний стаж — 13 років.

Примакова Юлія Володимирівнаосвіта вища, 1категорія, педагогічний стаж — 22 роки.

Чередниченко Наталя Іванівнаосвіта — середньо-спеціальна, педагогічний стаж — 31 рік.