Групи короткотривалого перебування

6 липня 2010 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти», в якому передбачені зміни до Закону України «Про дошкільну освіту», а саме введення обов’язкового отримання дітьми 5-ти річного віку дошкільної освіти. На рішення поставленого завдання спрямована робота груп неповного дня на «Планеті Щастя» (для дітей від 2 до 6 років, які не відвідують дитячі навчальні заклади). Навчально-виховний процес планується і проводиться згідно програмі «Дитина в дошкільні роки».

Педагоги використовують подгруппові форми роботи з дошкільнятами при проведенні інтегрованих занять. Підгрупи формуються виходячи з результатів моніторингових досліджень, які проводяться педагогами тричі на рік (вересень, січень, травень).

З метою забезпечення всебічного розвитку дітей вихователі використовують комплекс ігор на розвиток психічних процесів (сприйняття, увага, мислення, пам’ять, уява і т.д.).

У групах короткочасного перебування в НВК № 148 «Планета Щастя» створені умови для всебічного розвитку дошкільників. Діти в ігровій формі вивчають математику, граматику, розвивають мовлення, вчаться малювати і співати, вивчають англійську мову.

З метою зробити заняття захоплюваючим і цікавим, педагоги проводять його у формі дидактичних або сюжетно-рольових ігор. Діти не тільки вчаться, вони ще й весело проводять час на святах, присвячених ДНЮ ЗНАНЬ, НОВОГО РОКУ, СВЯТА ВЕСНИ, випускному балу.

Для батьків діти, яких відвідують групи неповного дня, систематично проводяться:
— консультації з залученням педагогів, вчителя-логопеда, практичного психолога, педіатра, інших фахівців;
— індивідуальна і групова консультативна робота;
— складені карти особистісного розвитку;
— домашні завдання для всієї родини (за запитом батьків);
— контрольні заняття в присутності батьків;
— педагогічна оцінка результатів навчального процесу;
— сімейна оцінка результатів навчально-виховної роботи;
— зіставлення оцінок.
Також до відома батьків доводяться результати діагностики для забезпечення інтеграційного підходу до виховання і навчання дітей (між батьками і педагогами).

Разом з освітньою діяльністю робота вихователів «Планети Щастя» спрямована на соціалізацію дошкільника: на вміння будувати конструктивні відносини «дитина-дитина», «дитина-дорослий», «дитина-колектив»; на вміння слухати і виконувати інструкцію, здатність організувати свою навчальну діяльність, навчальне місце.

За 18 років функціонування груп неповного дня на «Планеті Щастя» дошкільна освіта отримали понад 460 вихованців, більшість з яких продовжили навчання в нашій школі.

Графік роботи груп неповного дня:
2-4 рокивівторок, четвер з 9.00-13.00
4-5 років — понеділок, середа, п’ятниця з 9.00-13.00
5-6 років — понеділок, середа, п’ятниця з 15.00-18.00
У літній період (з 01.06-31.08)
ми чекаємо Вас щодня з 9.00-13.00.