Проектна робота

Проектна робота

_MGS6435 Учні та педагоги «Планети Щастя» працюють над проектами:

Проект «Це потрібно пам’ятати». Метою проекту була розробка тематичних динамічних банерів, які служили б змінними експозиціями Центру. У реалізації проекту брали участі вчителя історії, виховна служба школи, інженер-комп’ютерник.

Проект «Сторінки історії сім’ї». Цей проект став одним з найцікавіших віртуальних проектів для учнів молодших класів. Вивчивши історії сімей, діти разом з батьками приготували презентації, які відкрили найцікавіші сторінки з життя їхніх предків.

Проект «Віртуальний музей». У цьому проекті брали участь діти 5-11 класів. Вони готували тематичні презентації, відеоролики, фільми відповідно до напрямів Центру захист яких проходила в перші дні його роботи.
IMGS6443

 

Проект «Військові реліквії». Мета проекту — поповнити утримання Центру новими цікавими експонатами. В результаті пошукової роботи школярів і педагогів на полицях Центру з’явилися хромові чоботи часів Другої Світової війни які привезла з російської глибинки Ковтонюк С.В., воспіталь ГПД, військовий компас прадіда 1941 року випуску приніс учень  Меллер Ілля, шкіряний шолом військового льотчика подарував Центру Гегельскій Максим, І ще багато інших цінностей з’явилося в Центрі громадянського виховання.
_MGS6425

 

Проект «Стіна Пам’яті» Цілий місяць в рамках проекту «Стрічка Пам’яті» трудився кожен класний колектив. Кожна дитина, вивчаючи історію своєї сім’ї, згадав тих, хто брав участь у бойових діях під час Другої Світової війни, жив на окупованій території, випробував весь жах війни. Дані про таких членів сім’ї заносилися на георгіївські стрічки і кріпилися на загальне полотно. Розміри вийшли приголомшливі. Не виявилося нікого осторонь. Вся школа взяла активну участь в цій акції. До Дня визволення Дніпропетровська (25 жовтня) було відкрито «Стіна Пам’яті» Висловлюємо подяку за допомогу в оформленні стенду пам’яті Мартинової Л.А. і Тер-Степанової Т.І. Величезне спасибі класам, які підтримали ініціативу парламенту в роботі над проектом «Стрічки пам’яті».

Проект «Історія Планети Щастя». Мета проекту — зібрати і зберегти всі шкільні символи і реліквії серед яких кубки, значки, ручки, календарі, щоденники, блокноти, вітальні листівки, запрошення, грамоти, листи подяки з логотипом «Планети Щастя». Початок проекту було покладено в 1999 році розробкою логотипу школи.
_MGS6437