Сторінка психолога

img_3651Сторінку веде:

Вольховська Ольга Анатоліївна, практичний психолог, освіта вища, стаж роботи 7 років

 

Графік роботи психолога в 2017 — 2018 н. р.

пн-пт, 9.00-17.00.

Тел.: 0962418370

psychologists.office.148@gmail.com

Шановнi батьки!
Мета психологiчноi служби у 2017-2018 н.р. – бути бiльш ефективними для вас. Для цього важливо розумiти, якi питання дитячоi, сiмейноi та шкiльноi психологii вам цiкавi. Приймайте участь в опитуваннях!
Всього три хвилини – Вашу думку враховано!

http://simpoll.ru/run/survey/88aca213

Успішність

Анонс: в жовтнi учнi молодшої школи вiзьмуть участь у прогулянках-релаксацiях. Розклад прогулянок i фотозвiт незабаром!

Кожен ранок – добрий!
У перші пару тижнів нового навчального року всім доводиться несолодко — і дорослі, і діти знову звикають до ранніх підйомів і перелаштовуються на робочий лад. Але багатьом з нас важко і самим піднятися вчасно, і підняти дитину без нервів і сварок через ранковi збори до школу.
Як же зробити збори простими, ранок — добрим, і подарувати школяреві заряд позитивного настрою на весь день?
Фізіологія. Лікарі кажуть, що організму дитини вранці просто потрібний час для того, щоб відійти від сну, перелаштуватися. 10 хвилин солодких потягувань запускають процеси обмiну в організмі, починають більш активно працювати серцево-судинна і дихальна системи, кров починає швидше циркулювати.
Так само важливий і хороший сон. Щоб школяр швидше звик до більш раннього «відбою», можна використовувати ряд ритуалів засипання: в один і той же час вимикати техніку, приймати ванну, випивати склянку теплого молока, слухати казку тощо. Способи залежать від звичаїв і звичок родини. Звертайте увагу так само і на те, що школяревi важливіше просто виспатися, ніж до 12 ночі виконувати домашнє завдання.
Емоції. Настрій з ранку завжди гарний, коли попереду на нас чекає щось особливе чи просто приємне. Зустріч з друзями, улюблений урок або вчитель, заходи після школи — очікування гарної події «окрилить» вашу дитину вранці, вона сама поспішить на зустріч новому дню! Прокинеться інтерес — прокинеться і дитина.
Поведінка. Ранковий підйом задає настрій усього дня. Важливо, щоб вранці не було місця роздратованостi. Якщо ви вранці скаржитеся на ранні підйоми і явно нервуєте, бiгаючи по квартирі — швидше за все, дитина вестиме себе так само. Нехай ваш спокій і посмішка служать школяреві щоденним прикладом.
Дорогі мами і тата, а як проходить ранок ваших школярів?

Свої варіанти а також питання до психолога надсилайте на поштову скриньку психологічного кабінету psychologists.office.148@gmail.com