Творчість

Вас вітає сама творча сторінка нашого сайту!

Тут ви зможете здійснити захоплюючу подорож по континентах виховної роботи та організованого дозвілля.

Інтелектуальним продуктом роботи творчої групи стала розроблена єдина авторська структурно — логічна модель виховної роботи. Наша робота побудована на 4 блоках: учень, батьки, вчитель і суспільство.

 

Керують виховним процесом 2-а заступника директора з виховної роботи, педагог-організатор, методисти дошкільних підрозділів.

Головне завдання ми бачимо в розкритті талантів і здібностей кожної дитини Життя ставить перед нами питання: «Навіщо нам потрібні зміни? Що особисто ми, вчителі, маємо від них? »Ці питання не актуальні для нашої школи. У нас на «Планеті Щастя» людям з творчим мисленням і неординарним підходом до роботи завжди відкрита дорога.

На нашій творчій сторінці ви отримаєте інформацію про проекти: — «Обдарованість і творчість» — «Інформаційний центр» — шкільна газета «ШМЯП» — «Оздоровлення. Літній табір »-« Шкільне телебачення »

Ми впевнені, що« Планета Щастя »допоможе кожній дитині стати особистістю. Позакласний підрозділ — це творче об’єднання за інтересами. Вся гурткова робота, а також робота курсів за вибором закладена в розклад школи повного дня. Це забезпечує системність в роботі. Діти впродовж дня легко змінюють навчальну діяльність на творчу. Кількість гуртків зростає щорічно: — «Оч. ручки» — «Орігамі» — «Паперопластика» — «Авіамоделювання».  Спец курс «Танцклас» дає можливість всім дітям навчитися танцювати. Курс «Академія співу» дозволяє кожній дитині відчути себе зіркою шоу-бізнесу. У «Театрі мініатюр» за 17  років існування було поставлено понад 600 вистав. Щомісяця 500 примірників безкоштовної шкільної газети «ШМЯП» знаходить своїх читачів. А працюють над створенням газети  школярі, які обрали шкільний курс «Журналістика». Наші діти успішно виступають в районних і міських творчих конкурсах. Багата «Планета Щастя» і своїми традиціями:  — День тварин — Конкурс «Учень року» — Ярмарок талантів — Театральний фестиваль  — «Ідеальна пара» — КВК — «Міс Планети Щастя».

Талановитими не народжуються! Талановитими стають на «Планеті Щастя»!