Проект «Свято. Хореографія»

Програма гуртка «Хореографія»

DSC_0644

Гурток хореографії охоплює на «Планеті Щастя» дошкільнят і учнів 1 — 5 класів. Танцювальний колектив «Happy Dance» запрошує всіх бажаючих! Пн, ср — 17-00

dsc_0550

Одним з основних напрямків роботи сучасної школи є збереження і зміцнення здоров’я дитини. Ритмічна гімнастика забезпечує всебічний гармонійний розвиток дитини. В процесі заняття музика використовується проста за формою і змістом, життєрадісна і добра за характером.

DSC_1300

 

Програма включає в себе комплекси загальнорозвиваючих вправ на зміцнення м’язів опорно-рухового апарату, диференціювання м’язових зусиль і координацію рухів, розвиток рухливості суглобів і гнучкості. Заняття в гуртку включають в себе різноманітну діяльність починаючи з знайомства з елементами спортивного танцю і закінчуючи вивченням і постановкою танцювальних композицій для традиційних на «Планеті Щастя» фестивалів, ранків, вистав, заходів, а також різноманітних конкурсів та виступів.
DSC_0141

Форма проведення занять представлена в поєднанні теоретичної частини (пояснення педагога) та практичної (виконання елементів танцю під музику). Заняття складаються з частин: Розминка. Діти виконують нескладні вправи з ритмічної гімнастики з невеликою амплітудою в невисокому поступово наростаючому темпі. (Тривалість 5 — 10 хв.) Основна частина спрямована вивчення елементів танцю, закріплення їх в ході всього заняття, а частина основних елементів повторюється і закріплюється на протязі декількох занять. Мета: Зміцнення здоров’я, сприяння гармонійному фізичному розвитку, через потенційні можливості дитини і естетичне виховання.

 

DSC_0247

Завдання:

— розвиток важливих рухових умінь і навичок, що дозволяють виробити у дітей впевненість в собі, поліпшити ходу і гнучкість тіла;

— сформувати досвід рухової діяльності через танець;

— навчити оволодіння загальнорозвиваючих і коригуючих фізичних вправ, вміння їх використовувати в практичній діяльності і повсякденному житті, для активного відпочинку і дозвілля;

— навчити дитину володіти своїм тілом, передаючи в рух ритм будь-якої музики;

— виховати пізнавальну активність і інтерес до занять в гуртку, культури спілкування і взаємодія групі.

Програма передбачена на 36 годин (1 година на тиждень)

DSC_0974

Методи навчання дітей:

словесний: розповідь, пояснення, роз’яснення; наочний: показ елементів танцю і фізичних вправ; практичний: виконання вправ, закріплення, постановка танцювальних композицій.

Систематичні заняття ритмікою служать захистом від серцевих захворювань, збільшують життєву ємність легенів, зміцнюють кістково-м’язову систему, збільшують фізичну та інтелектуальну працездатність, формують важливі музично — ритмічні вміння і навички.