Проект «Свято. Театр»

Сторінку веде:
T3ctlVAcXEwГалкіна Оксана Іванівна — організатор, освіта вища, вища категорія, звання «вчитель-методист», педагогічний стаж — 27 років.  Керівник театрального гуртка, редактор шкільної газети і сайту

 

ФЕСТИВАЛЬ НОВОРІЧНИХ КАЗОК — 2018

1І клас —  «Стоптані башмачки» (за мотивами казки Б. Гримм)

2І, 2А, 2Б, 2В, 3І класи —  «Казка без підказки»

3А, 3Б, 3В класи — «Чарівник смарагдового міста» (за мотивами казки О. Волкова)

4А, 4Б, 4В, 4І класи  — «Золотий ключик» (за мотивами казки О. Толстого)

5А, 5Б, 5В, 5І  — «Рятувальники Світлого Майбутнього» ( Б. Селіванов)

6А, 6Б, 6В  — «Різдво барона Мюнхгаузена» (Б. Селіванов)

ФЕСТИВАЛЬ НОВОРІЧНИХ КАЗОК — 2017

DSC_0475

 

ТЕАТРАЛЬНИЙ  ГУРТОК

 

Театр на «Планеті Щастя» — це форма організації театрального мистецтва, в якій об’єднуються аматорські та професійні навички. Театральний гурток  — це акторська група, яка працює за особливою програмою і планом. У театрі «Планети Щастя» навчаються діти від 6 до 12 років (з 1 по 6 клас).

Основною метою роботи театрального гуртка є виховання в дітях гуманістичних, загальнолюдських цінностей за допомогою театрального мистецтва. Новизна програми театрального гуртка полягає в тому, що вона вирішує ряд творчих завдань: виховання художнього сприйняття, творчої ініціативи, емоційної гнучкості, культури мовлення. Створена в рамках однієї школи, програма театрального гуртка допомагає кожній дитині реалізувати себе в різних видах художньої діяльності, а також з ентузіазмом брати участь і в традиційних шкільних святах, класних годинах, предметних тижнях і т.д. Традиційно кожна група театру «Планети Щастя» проводить  новорічну виставу, бере участь в постановках, присвячених святу 8 Березня, у випускних капусниках.

Кращий спектакль театру представляє район на міському конкурсі-огляді театральних колективів «Театральні обрії», а також артисти театру беруть участь в районних конкурсах, шкільних заходах, міських оглядах.
DSC_2315

Особливістю театру «Планети Щастя» є те, що кожна дитина кожного класу є членом театрального гуртка. Отже, на «Планеті Щастя» діє 20 театральних колективів. Значить, кожен учень школи у віці від 6 до 12 років зможе відчути себе справжнім артистом, навчиться не боятися публічних виступів, зіграти близько 12-14 різнопланових ролей, познайомитися з кращими п’єсами для дитячих театральних колективів.

Бездарних дітей не буває! Потрібно постаратися в кожній дитині розпалити іскру таланту!
DSC_2209