День грамотності

IMG_20170914_1016538 Вересня — Міжнародний день грамотності — один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй. Відзначається щорічно відповідно до рішення 14-ї сесії ЮНЕСКО 1.141.
Згідно з прогнозами, до 2020-го року, молодим фахівцям, щоб знайти роботу і бути конкурентно спроможними на ринку праці, вкрай необхідні будуть такі навички, як комунікабельність, вміння працювати в команді, здатність творчо та інноваційно підходити до вирішення поставлених завдань, а також критичне мислення.
Ви вважаєте себе грамотною людиною? Впевнені? Вміння читати — лише мала частина вміння бути грамотною людиною, а ось здатність використовувати прочитане, отримуючи вигоду для себе, оточуючих вас людей, близьких і сім’ї — це більш вагома частина вміння бути грамотним.
Вміють використовувати прочитане учні 10-Б класу. До Міжнародного дня грамотності на уроці української літератури юні актори Ведмеденко Тимофій і Куцяк Андрій порадували однокласників театралізованою виставою з повісті І.Нечуя- Левицького «Кайдашева сім`я».

УВАГА БАТЬКАМ!

Графік батьківських зборів (вересень 2017)

Вопросы или комментарии? Не стесняйтесь, пишите!