Проект «Здоров’я»

Сторінку веде:

Ісаєва Олена Василівна, лікар-педіатр

 

 

 

 

ЦЕНТР ЗДОРОВ’Я НА «ПЛАНЕТІ ЩАСТЯ»

Рисунок2

Нам хвороби не страшні.

Є на Планеті Щастя незвичайний кабінет, де немає навчальної дошки, парт і підручників. А живуть у ньому бинти, ліки і градусники. Так, це медичний кабінет, який знаходиться на четвертому поверсі школи. А господарі в ньому — доктор Ісаєва Олена Василівна та медсестри Габа Інна Сергіївна і Тевяшова Ольга Євгенівна. Їх легко впізнати в юрбі школярів по білих халатах і проникливих поглядах. Їх цікавить все: самопочуття й охайність, апетит і чисті руки, чистота в класі і порядок в особистій шафі. Кожен житель нашої планети добре знає дорогу до медпункту. Там завжди привітно зустрінуть, нададуть допомогу, втішать і чаєм напоять. Але головне завдання медиків — це незримий бій з простудними захворюваннями. Для їхньоі профілактики використовують різні способи і засоби. Серед них: — прийом протизастудного фіточаю; — противірусна терапія гомеопатичними засобами; — киснева терапія; — використання противірусних харчових продуктів (цибуля, часник); — відвідування соляної кімнати; — провітрювання і вологе прибирання кабінетів чітко за графіками. Для тих, хто ще не знає, нагадуємо !!!

Графік прийому кисневої пінки 2017-2018

Графік фреш соків 2017 -18

Графік харчуваня на 2017-18

Але якщо трапилася біда, і ви захворіли на ГРВІ, то екстрену допомогу (зняти біль, збити температуру) професійно нададуть досвідчені медичні працівники. Дітям з хронічними захворюваннями ЛОР органів, бронхо-легеневої системи 2 рази на рік проводиться противорецидивна терапія з використанням фізіотерапевтичних процедур: інгаляції, КУФ зіву, носа, обробка мигдалин розчином люголя. Для профілактики опорно-рухової системи в школі продовжує роботу кабінет лікувальної фізкультури, де хлопці під наглядом інструкторів на уроках здоров’я займаються ЛФК на килимках і дошках Євмінова.

Графік соляна та релаксація учнів 2017-18

Графік релаксації2017 — 2018

У комплексі працює логопед, який коригує мовні проблеми дітей, займається питанням дисграфії, дислексії учнів. Робота логопедичного пункту допомагає дітям не тільки виправити дефекти мови, а й відчувати себе більш комфортно в дитячому колективі.

Графік спортивної роботи 2017-2018 н.р.

Графіки гурткової та секційної роботи 2017-18

На теріторії школи працюють ДЮСШ